İçinizdeki enerji bize destek

İçinizdeki enerji bize destek

Özel Tuzla Kale Koleji Anadolu Lisesi 12.Sınıf öğrencisi, Milli Sporcu Emirhan Yılmaz, Kick Boks’da fırtına gibi esiyor.

Spora verdiği önemle de fark yaratan Kale Okulları’nda milli gurur yaşanıyor. Kick Boks’da başarıdan başarıya koşan 12. Sınıf öğrencisi, Milli sporcu Emirhan Yılmaz, bu yıl düzenlenen okullar arası Gençler Kick Boks şampiyonasında ikinci, 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupasında ikinci, Türkiye Ferdi Büyükler ve Gençler Kick Boks şampiyonasında ise şampiyon oldu.

Milli Sporcu 4 ay sonra Sırbistan’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi ve Kale Okulları’nı temsil edecek. Kale Ailesi olarak şampiyon sporcu Emirhan Yılmaz’la gurur duyduklarını belirten kurucu“Kale olarak her geçen gün sporda önemli başarılar elde eden öğrencilerimiz bizleri çok mutlu ediyor. Bizler her zaman başarılı sporcuları destekliyoruz. Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi ve okulumuz temsil edecek Emirhan Yılmaz’a üstün başarılar diliyoruz. Emirhan’ın nice şampiyonluklarla bizleri gururlandıracağına eminiz” dedi.


mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...