KALE’DE KARNE SEVİNCİ

KALE’DE KARNE SEVİNCİ

Koronavirüs Tedbirleri Nedeniyle 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılını Ağırlıklı Olarak Uzaktan Eğitimle Tamamlayan Öğrenciler, Karnelerini E-Okul Üzerinden Alabiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul Üzerinden İlkokul, Ortaokul ve Lise Kademesindeki Öğrencilerin Karne ve Başarı Belgelerini Erişime Açtı.

Kale Okulları, Öğrencilerinin Karne Sevincini Paylaştı. Her Sınıf Danışmanı Öğretmen, Kendi Öğrencileriyle İletişim Kurup,  Karne Dağıtımı Elektronik Ortamda Olsa da, Bu Sevinci Paylaşıyor ve Öğrencilerle Kurdukları Bağları Daha da Kuvvetlendiriyor.

Kale Okulları’nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sonuna İlişkin Karne, Teşekkür, Takdir, Onur ve Üstün Başarı Belgelerinin Dağıtımı, Dijital Ortamda Gerçekleşiyor. Dijital Ortamda Dağıtımı Yapılan Belgelerin Basılı Hali ve Mezunlara Yönelik Düzenlenen Diplomalar İse İlgili Okul Müdürlüğüne Başvurularak Elden Teslim Alınabilecek.

Bu Süre Zarfında Kale Okulları Öğrencilerin İhtiyaçlarına Yönelik Etkinlikleri Gerçekleştirmeye de Devam Ediyor. Öğretmenlerin Büyük Özverilerle Gerçekleştirdiği Münazara, Resim Yarışması ve Benzeri Etkinliklerle Öğrencilerin, Okulla Olan Bağının Kopmasının Önüne Geçiliyor.

Ayrıca Kale Okullarında Genel Tekrarlarla Telafi Dersleri de Hız Kesmeden Devam Ediyor.


mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...