Kurumsal

Kale Eğitim Kurumları

Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda, Atatürk’ü, ülkesini seven, demokrasi ve insan haklarına saygılı, kendisine, ailesine ve ülkesine yararlı, kültürel ve sanatsal etkinliklere ilgi duyan, sorunlara çözüm üretebilen, araştırmacı, sorgulayan, kendine güvenen, girişimci, teknolojiyi iyi kullanan, planlı ve düzenli çalışma alışkanlığı kazanmış, doğayı seven ve koruyan, bilgi yüklemek yerine bilgiye ulaşma yollarını öğrenen, düşünsel ve yaratıcı güçlerini geliştiren, okuma zevk ve alışkanlığı kazanmış, çevresiyle barışık, hayatı seven, hoşgörülü, dürüst, erdemli ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

Eğitimi her alanda destekleyici büyüme modeli oluşturan Kale Okulları son zamanlarda kolej yatırımlarına ek olarak ihtiyaç duyulan alanlarda teknik meslek liseleri açarak eğitimdeki çeşitliliğini artırmıştır.

Öğrencilerimize sadece ders başarısına göre değil spor, müzik ve diğer alanlarındaki başarılarına göre de burs verilebilmektedir.

Bu sebeple bünyemizde bir çok Türkiye şampiyonu sporcu öğrencimiz bizimle beraber aydınlık gelecekleri için kazanımlarını artırma peşindedir.

Kuruluş merkezimiz ,genel müdürlüğümüz Tuzla’dadır.

0216 447 06 24

istasyon mah. şehitler cad no 71 Tuzla / İstanbul

(Tuzla Marina giriş tarafında)

mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...