Medyada Kale Okulları

KALE OKULLARI MEDYADA SES GETİRMEYE DEVAM EDİYOR

Özel Sakarya Kale Okulları olarak Sakarya medyasında ses getiren 8 Mart Kadınlar Günü ve 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü Etkinlikleri..

Ulaşmak için tıklayınız..

KALE OKULLARI SAKARYA KAMPÜS AÇILDI!!!

Türkiye’nin eğitimde parlayan yıldızı Kale Okulları, Serdivan’da yeni kampüsle eğitim ağını güçlendiriyor. 12 şube ile eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından olan  Kale Okulları önümüzdeki eğitim öğretim döneminde yeni yerlerinde tüm Sakaryalılara hizmet vereceği belirtildi.

SAKARYA’DAN HABER – Sakaryanın Yeni Kaleleri için anlaştılar habere git->

KALE OKULLARINA CAMBRIDGE’DEN ONAY GELDİ

KALE OKULLARINA CAMBRIDGE’DEN ONAY GELDİ

KALE OKULLARINA CAMBRIDGE’DEN ONAY GELDİ “Eğitimin Kalesi” sloganıyla eğitim şehri Tuzla’da Anadolu yakasının en modern kampüsünde eğitim öğretime başlayan Kale Okulları öğrencileri Cambridge sınavlarında başarılı oldu Anasayfa EĞİTİM KALE OKULLARINA CAMBRIDGE’DEN ONAY GELDİ KALE OKULLARINA CAMBRIDGE’DEN ONAY GELDİ Güncelleme : 2017-09-19 13:10:36 Bu içerik 931 kez okundu. Site 0 Facebook 0 Tweetle 0 Google +1 “Eğitimin Kalesi” sloganıyla eğitim şehri Tuzla’da Anadolu yakasının en modern kampüsünde eğitim öğretime başlayan Kale Okulları öğrencileri Cambridge sınavlarında başarılı oldu. 20 Mayıs 2017 tarihinde İzmit’te yapılan sınavlara her yıl 135 ülkeden yaklaşık 5 milyon kişinin katılmaktadır. Cambridge Üniversitesi sınav departmanı tarafından hazırlanan dil sınavları, öğrencilerin İngilizce seviyelerini uluslararası alanda en iyi derecede belgelendiren, geçerliliği ve güvenilirliği en yüksek sınavlardır. Okulun açılış töreninde yapılan sertifika programına öğrenci, öğretmenler ile birlikte çok sayıda veli katıldı. Öğrencilere Cambridge Üniversitesi tarafından gönderilen başarı sertifikaları ve hediyeleri takdim edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Kale Okulları yönetim kurulu başkanı Bahir Azak, yabancı dil öğretimine çok büyük önem verdiklerini, İngilizce yanında İspanyolca ve Almanca gibi dillerin de öğretildiğini, bu tarz uluslar arası sınavlar ile geçerli ve güvenilir bir ölçme değerlendirme imkânı bulduklarını söyleyerek başarılarından dolayı öğrencileri, velileri ve emeği geçen öğretmenleri tebrik etti.
Kale Okullarından Vali Coş’a Ziyaret

Kale Okullarından Vali Coş’a Ziyaret

Kale Okullarından Vali Coş’a Ziyaret

Kale Okullarından Vali Coş’a Ziyaret

Kale Okullarından Vali Coş’a Ziyaret Vali Hüseyin Avni Coş Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Başkan Azak Vali Coş’a okulları hakkında bilgi verdi. Vali Hüseyin Avni Coş, ziyaretlerinden dolayı Başkan Azak ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Özel Kale Sağlık Meslek ve Teknik Lisesi’ne yurdun her yanından ilgi büyük

Özel Kale Sağlık Meslek ve Teknik Lisesi’ne yurdun her yanından ilgi büyük

Özel Kale Sağlık Meslek ve Teknik Lisesi’ne yurdun her yanından ilgi var Gebze Eskihisar’da iki yıl önce eğitim ve öğretime başlayan Özel Kale Sağlık Meslek ve Teknik Lisesi, kısa sürede ilgi odağı olmayı başardı. 2 Nisan 2013 Saat: 22:42 YORUM YAPTavsiye EtYazdırFacebook'da PaylaşTwitter'da PaylaşGoogle Plus'da Paylaş Paylaş Özel Kale Sağlık Meslek ve Teknik Lisesi’ne yurdun her yanından ilgi var Kale Grubu’nun Tükiye’deki beş okulundan birisi olan Eskihisar’daki Sağlık Lisesi’ne hemşirelik hayalini kuran genç kızların yanısıra, hemşir olmak isteyen erkek öğrencilerde ilgi gösteriyor. Okulu tanımak için başta Gebze olmak üzere, çevre il ve ilçeledeki ortaokullardan öğenciler gruplar halinde gelip bilgi alıyorlar. GELECEĞİN HEMŞİRELERİ BİLGİLENDİ Özel Kale Sağlık Meslek ve Teknik Lisesi’ni önceki gün de Gebze İlyasbey Ortaokulu öğrencileri ziyaret ederek bilgiler aldılar. Okul Müdürü Şemsi Aktaşpınar, Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı Taç ve Rehber Öğretmenleri Selahattin Babink ile birlikte Kale Sağlık Lisesi’ni ziyaret eden 35 ortaokul öğrencisine burada okul ve sektörleri hakkında bilgiler verildi. Okul Koordinatörü Merve Atmaca’nin ev sahipliğini yaptığı bilgilendirme ziyaretinde Kale Sağlık Meslek Lisesi Kurucuları Behir Azak ve Halit Bozkurt’ta hazır bulundu. Azak ve Bozkurt, misafir öğrencilerle tek tek ilgilenip geleceğin sağlıkçı adaylarına meslekleri hakkında bilgiler verdi. Derslikleri gezip öğlen yemeği yiyen misafir öğrenciler, burada hemşire ve hemşirlik hakkında geniş bilgi sahibi oldular. Gördükleri ilgiden memnun kalan İlyasbey Ortaokulu yönetici ve öğrencileri Kale Sağlık Meslek Lisesi yönetimine teşekkür ettiler. Diğer yandan kurucu müdür Behir Azak, sağlık sektörünün geleceğin mesleği olduğunu söyleyerek okullarından mezun olan öğrencilerin iş kaygısı yaşamadıklarını anlattı. SAĞLIK POPÜLER BİR MESLEK Hemşirelik mesleğinin neden popüler olduğuna da değinen Bahir Azak sözlerini şöyle sürdürdü: ’’ Sağlık sektörü her daim en popiler meslek dalı olmuştur. Trendi sürekli artan, günümüz teknolojisini de en iyi değerlendiren bir meslektir sağlıkçılık. Bu anlamda özellikle hemşireler ve hemşirler sağlığın neferleridir. Erkek çocuklarımız da hemşirlik mesleğine ilgi duymaktadırlar. Bunun bir sebebi de , iş hayatına zaman kaybetmeden atılabilmeleridir. Gerek mali durumu, gerekse anında iş bulunması nedeniyle hemşirelik ilgi görmekte, okulumuza da ilgi artmaktadır. Biz öğrencilerimizle mezuniyet sonrasıda alakadar olmayı ilke edinmiş, onların geleceğini garanti altına almayı hedeflemiş bir kurumuz. 650 öğrenci kapasiteli okulumuzun %35’i hemşir adayı erkek öğrencilerimizden oluşuyor. Şimdiden doluluk oranını yakaladık. Velilerimizin gösterdikleri ilgi ve güvenden onur duyuyoruz.’’
Atatürk'ü anma programı

Atatürk'ü anma programı

"Kale Okulları Anaokulu’nun minikleri; Atatürk’ün ölümünün 74’üncü yıldönümü nedeniyle, anma programı düzenledi. " Atatürk’ü “Kale”de andılar Sapanca’nın Yanık Köyü’nde geçtiğimiz yıl hizmete giren Kale Okulları Anaokulu’nun minikleri; Atatürk’ün ölümünün 74’üncü yıldönümü nedeniyle, anma programı düzenledi. Yeşillikler içerisinde eğitim Sakarya’nın Sapanca İlçesi’ne bağlı Yanık Köyü’nde 2011 yılında faaliyete geçen Özel Kale Koleji Anaokulu ve İlköğretim Okulu’nun minikleri; 10 Kasım 1938 Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 74’üncü yıldönümü nedeniyle, okullarında muhteşem bir anma programı düzenledi. Türk Bayrağı, çiçek ve Atatürk fotoğraflarıyla süslenmiş salonda kendisini izlemeye gelen anne ve babalarına, öğretmenleri nezaretinde Atatürk’ü anlatan şiirleri okuya Kale Okulları Anaokulu’nun minikleri, onun için şarkılar söyledi. Bahir Azak, Halit Bozkurt ve Özer Özikinci tarafından kurulan ve dört şubesi bulunan Kale Okulları’nın Sapanca Yanık Köyü Orta Mahalle’de hizmet veren Koordinatörlüğünü Didem Cebeci ile İşletme Müdürlüğünü de Damla Nevruz’un yaptığı “Butik eğitimin adresi” Özel Kale Koleji Anaokulu’nda, branş öğretmen ile birlikte 9 öğretmen tarafından 34 öğrenciyi eğitim veriliyor. Okulda; İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi, satranç turnuvaları, sinema ve tiyatro günleri, Latin dersleri, halk oyunları, enstrümanlarla müzik eğitimi, fide yetiştirme ve bahçe tasarımı, yüzme, masa tenisi, futbol, basketbol ve voleybol eğitimleri de yer alıyor.
Eğitim Şehri Tuzla’ya Bir Dünya Okulu

Eğitim Şehri Tuzla’ya Bir Dünya Okulu

Eğitim Şehri Tuzla’ya Bir Dünya Okulu Özel Tuzla Kale Koleji, eğitim faaliyetlerine ve yatırımlara ara vermeden devam ediyor. Kale Okulları bu yıl Tuzla’ya kazandırdığı yeni binasıyla göz kamaştırıyor. Kale Okulları yeni binasında özellikle öğrencilerin sosyalleşmesi konusunda önemli adımlar atarken yüzme, binicilik, paten, planetaryum, apple sınıfı, tuz odası, cep sinemaları, spor salonları gibi birçok alanı öğrencilerin kullanımına sundu. Bu alanların yanında öğrenci gelişimlerini kulüp faaliyetleriyle destekleyen Kale Okulları İspanyolca, Almanca, mucitler atölyesi, drama, origami, ebru sanatı, yüzme, cimnastik, modern dans, piyano, keman, futbol, basketbol, voleybol ve masa tenisi gibi branşlarla zengin bir eğitim sunuyor. Bununla birlikte Cambridge Üniversitesi ile yapılan anlaşma ile dil konusunda geçen yıl önemli başarılar kazanan Kale Okulları bu yıl da bu başarıları katlayarak devam etmek için yoğun bir gayret gösteriyor.
Kale Okulları Başkan Toçoğlu’nu Ziyaret Etti

Kale Okulları Başkan Toçoğlu’nu Ziyaret Etti

Kale Okulları Başkan Toçoğlu’nu Ziyaret Etti. Türkiye’nin eğitimde parlayan yıldızı Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti. yaptıkları çalışmaların yanı sıra yakın zamanda Sakarya’da hayata geçirecekleri yeni okul projelerini de Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile paylaştı. Kocaeli, İstanbul ve Sakarya’da toplam 12 şube ile hizmet veren Kale Okulları’nın bir yerleşkesi de Serdivan’da eğitim veriyor. Bahri Azak, insana ve çevreye saygıyı temel aldıklarını belirterek, Kale Okulları olarak uzman eğitimci kadrosu ile öğrencilere bilgiyi aktarmak yerine onlara araştırma yapmayı öğrettiklerini belirtti. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak’a eğitim çalışmalarında başarılar diledi.
Tuzla Kale Okulları Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’nu ağırladı.

Tuzla Kale Okulları Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’nu ağırladı.

Kenan Sofuoğlu’nu ağırladı. Fransa’da geçirdiği ağır trafik kazasından sonra tedavi gördüğü hastaneden taburcu olan Dünya Şampiyonu sporcumuz Kenan Sofuoğlu, Tuzla Kale Okullarına verdiği sözü tutarak, bugün ziyaret etti. Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkan’ı Bahir Azak, Okul Müdürü Bülent Irmak ve İlyas Kaynar’ın karşıladığı Şampiyon, keyifli geçen saatlerin ardından Tuzla’dan ayırıldı.
Kale Okulları Milli Eğitim Bakanını ziyaret etti.

Kale Okulları Milli Eğitim Bakanını ziyaret etti.

Kadın İstihdamında İlk 41 Firma Arasına Giren Şirket Hakkında Bilgi Veren Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak “Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın İstihdam Seferberliği Çağrısından Sonra Çalışmalarımızı Daha da Yoğunlaştırdık ve 2016 Yılında 10 Olan Şube Sayımızı 2017 Yılında 13 ‘e ve İnşallah 2018 Yılında 17 ‘ye Çıkartıyoruz. En Büyük Referansı Velileri Olan Kale Okulları Halkımızdan Aldığı Güçle Yaklaşık 400 Çalışanının 220 ‘sini Kadınların Oluşturduğu Şirketimizde Büyümeye Devam Ediyor, Emeği Geçen Bütün Emekçilerimize Teşekkür Ediyoruz“ Diyen Azak Bu Anlamlı Ödülün Dünya Kadınlar Gününe Denk Gelmesi Vesilesiyle de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili “Onlardan Olduğumuz ve Yaşamımızın Doğumdan Ölüme Her Anında Varlıklarıyla Onurlandığımız, İhtiyacımız Olduğunda Desteklerini Esirgemeyen, Eğiten, Yetiştiren, Bizi Biz Yapma Yolunda Yüreklerindeki Sevgi ve Şefkati Karşılıksız Veren Fedakar Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyorum” Dedi.
Top
mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...