Özel Tuzla Kale Happy Kids World Anaokulu

ÖZEL TUZLA KALE ANAOKULU
Okul öncesi eğitim, çocuğun doğumundan başlayarak ilköğretime başladığı döneme kadar geçirdiği süreç olarak tamamlanabilir. Kale Anaokulları , özgüvene,yaratıcılığa ,empatiye ve dolayısıyla hem kendilerinin hem de başkalarının tüm potansiyelini açığa çıkarma imkanına sahip çocuklar yetiştirir ve fark yaratır.
Kale Anaokullarımızda çocukların gelişim özellikleri, bireysel farklılıkları ve yetenekleri göz önüne alınarak çocukların sağlıklı bir biçimde fiziksel, duygusal, dil, sosyal ve zihinsel yönden gelişimlerini sağlayıcı, olumlu kişilik temellerinin atıldığı yaratıcı yönlerinin ortaya çıkarıldığı, çocukların kendilerine güven duymalarının sağlandığı öncü bir kurumdur.
Kale Anaokullarımızda, alanında uzman kadromuz ve çift öğretmenli eğitim sistemiyle hizmet verilmektedir. Ayrıca Cambridge yayınları ile iki İngilizce öğretmeni eşliğinde on saat İngilizce dersi, iki saat Almanca dersi , drama, görsel sanatlar, satranç, akıl oyunları, yüzme, spor, müzik, dans gibi branş derslerimiz ile öğrencilerimizi sosyal duygusal ve akademik olarak hazırlayıp kişiliklerinde iyi bir birey olarak yetiştirip aynı zamanda Montessori ve Reggio Emillia eğitimleri ile yaparak-yaşayarak öğrenme kavramlarını da kazandırıyoruz.

[huge_it_portfolio id=”13″]

cordella sitesinde bulunan Kale Anaokuluna gitmek için tıklayınız

Telefon: 0 2164464610

GSM: 0 554 542 49 55

mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...