Bir Maşallahınızı Alırız! Şampiyonumuz

Bir Maşallahınızı Alırız! Şampiyonumuz

Kale Okulları’nın spora destek projesi meyvelerini vermeye başladı

Türkiye’nin tüm bölgelerindeki okullarına, başarılı olan sporcuları burslu olarak kabul eden Kale Okulları bu projenin meyvelerini toplamaya başladı.

Ulusal Gelişim Projesi 3. vize Sakarya yüzme  yarışlarında Kale okulları öğrencisi, 2010 doğumlu  Su  İnal, Türkiye ve Sakarya birinciliklerini elde etti.

Havuzda adeta şov yapan Su İnal, 100m, 150 m ve 200 metrede Türkiye birincisi, 50 metre, 100 metre ve 400 metre serbestte Sakarya birincisi oldu

Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak, başarılı eğitimin yanında spora verdikleri destkle de fark yarattıklarını belirterek; Türkiye’de ki tüm okullarımızda spora destek kampanyası başlattık. Ne mutlu ki bunun meyvelerini aldık, almaya devam edeceğiz.

Okullarımızın hepsinde eğitimle beraber sporu destekliyoruz. Tüm okullarımızda yarı olimpik yüzme havuzu, spor salonu, halı saha, jimnastik derslikleri gibi spor eğitim alanları mevcut.  Spora verdiğimiz destek sonucunda öğrencimiz Su İnal yüzmede, Türkiye ve Sakarya birincilikleri kazanarak Kale Okulları olarak bizleri çok mutlu etti. Su kızımızı çok tebrik ediyor, Kale bünyesinde nice başarılı sporcular yetiştirmek istiyoruz” dedi.

basından veya şahsi hesaplarından desteklerini esirgemeyen veli,dost ve değerli yöneticilerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz…varolun…


mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...