Kale Okulları ikinci döneme seminer programıyla başladı

Kale Okulları ikinci döneme seminer programıyla başladı

Kale Okulları ikinci dönemin başlamasına kısa bir süre kala yeni döneme yönelik hedefleri görüşmek üzere bir araya geldi. Sakarya Kale Kampüs binasında düzenlenen toplantıya Tuzla, İzmit ve Sakarya bölgesindeki genel müdürler, kurum müdürleri ve tüm öğretmenler katılım sağladı.

Yönetim Kurulu Başkanlarımız Bahir Azak ve Halit Bozkurt önderliğinde gerçekleştirilen program, okulda yapılan güzel bir kahvaltı sonrası başladı. Toplantı içeriğinde yeni dönemle ilgili hedefler belirlendi. Ayrıca ilk yardımın önemi üzerinde durularak öğrencilerimizin yaşayabileceği herhangi bir olumsuzlukta öğretmenlerimizin müdahale edebilmesi için ilk yardım semineri verildi.
Kurucularımız Halit Bozkurt ve Bahir Azak; Kale Okullarında öğrencilerimizin psikolojik, sosyal ve kültürel gelişimlerine önem verildiğini, bunun yanında öğretmenlerimizin veli ve öğrencileriyle iletişim halinde kaldıklarını, bu sayede de eğitimdeki kaliteyi ön plana çıkardıklarını dile getirdiler. Toplantı yeni dönemin herkes için sağlık, başarı, mutluluk getirmesi temennisiyle sonlandırıldı.


mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...