Tebrikler…Öğrencimize!!!Maşallah

Tebrikler…Öğrencimize!!!Maşallah

ilgili haberler

ilgili haberler 2

ilgili haberler 3

Özel Tuzla Kale Koleji Anadolu Lisesi 12-B sınıfı öğrencilerinden Emirhan Yılmaz, dün gerçekleşen 6.Uluslararası Türkiye Açık Kick boks Avrupa Kupası yarı final maçında rakibini yenerek finale yükseldi. Yılmaz bu başarısıyla Milli Takım’a seçildi.

Geçen sene düzenlenen  okullar arası Gençler Kick boks müsabakasında İstanbul’u temsil edip 2. Olarak Gümüş madalya kazanan Kale Okulları öğrencisi,  bu senede, 6.Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası yarı final maçını kazanarak finale yükseldi. Şampiyon sporcu, bu başarısıyla Milli Takım’a yükselmeye de hak kazandı

Sadece Tuzla değil Türkiye çapında tüm okullarıyla Emirhan Yılmaz’a destek olduklarını ileten Kale ailesi, Emirhan Yılmaz’ın Milli Takım’a seçilmesinden dolayı çok gururlu olduklarını belirterek, final karşılaşmasında da şampiyon sporcunun yanında olduklarını, şampiyonluk geleceğinden emin olduklarını belirtti.

eski haberler

Özel Tuzla Kale Koleji Anadolu Lisesi 12-B sınıfı öğrencilerinden Emirhan Yılmaz, 6.Uluslararası Türkiye Açık Kick boks Avrupa Kupası çeyrek final maçını kazanarak yarı finale yükseldi.

ilgili haberler

ilgili haberler2

ilgili haberler3

Geçen yıl düzenlenen  okullar arası Gençler Kick boks müsabakasında İstanbul’u temsil ederek gümüş madalyayı hak kazanan Özel Tuzla Kale Koleji Anadolu Lisesi 12-B sınıfı öğrencisi Emirhan Yılmaz, bu yılda da başarılarını sürdürüyor. 6.Uluslararası Türkiye Açık Kick boks Avrupa Kupası Çeyrek final maçını kazanarak yarı finale çıktı. Özel Tuzla Kale Koleji yönetimi ise sporcusuna tebrik ederek başarılar dileklerinde bulundu.


mesaj başlat
merhabalar..kale koleji
merhabalar
size nasıl yardımcı olalım...